Napište nám
 
 
 

Náš bišonek :
Jméno : Chawé
( říkáme mu Šavé, pejsku, chlapíku, a tak podobně )
narozen v květnu 2011
bonitace v srpnu 2013, a od této doby je náš bišonek krycí pes s PP

Výlet Praha 2014

Po delší odmlce jsme byli s pejskem na výstavě v hotelu Svornost. Pejsek obstál a získal CAC. K velké radosti celé rodiny a hlavně paničky ...

Výlet Praha 2014

Ze života..., čas strávený s pejskem. Ať už to je čas na zahradě, nebo z procházek přírodou. Ven chodí moc rád. Když ho vezmem na zahradu, lehne si někde u plotu a hrozně rád běhá za auty, co jedou kolem.
Ještě jsem se nezmínil, že s pejskem chodíme pravidelně do psí školy. Učí se tam hlavně poslušnosti a pár dalších cviků. Pejsek umí s paničkou slalom, válí sudy a umí se i pár dalších kousků.

Volný čas Volný čas Volný čas
Výlet Praha 2014

Samozřejmě s námi pejsek jezdí na dovolené i na výlety. Náš koníček je turistika a pejsek chodí všude s námi. Na delší výlety pro něj máme tašku, batoh na záda.
Pár fotek z Prahy, kde jsem chodil s pejskem po Letné a holky šly bruslit.

Výlet Praha 2014
Pohoda ... Pohoda ...

Ze všeho nejradši tráví čas v naší blízkosti. a večer, když už je unavenej, zaleze si do postele. Věřte nevěřte, takhle se zavrtává sám.

První Narozeniny

Narozeniny... Každý rok v květnu pejsek dostane dort z rýže a masa, ozdobený dobrůtkama. Dort vždy zmizí a máme co dělat, abysme si udělali nějakou fotku.

Třetí Narozeniny

Na zimu jsme zvažovali nějaký obleček pro pejsky. Ale nakonec jsme nic nepořídili. Bydlíme na vesnici, prosolený sníh u nás nehrozí. Nemáme problém s přechodem z tepla do zimy a naopak.
Jen dodržujeme postupný pomalý přechod přes chodbu a verandu a pak teprve ven. Domů stejně. Pomalu. A pejsek nemá problém ani při velkých mrazech.

Zimní hry ...

Sníh ... To je legrace. Vyloženě si to užívá. Občas mívá nohy jak sněhulák a vysušit ho - to je potom legrace zase pro nás.

Po šesti měsících pejsek absolovoval první výstavu. Šlo o výstavu v Praze, v Hotelu Svornost. I pro nás to byl nový zážitek.
Chawé uspěl. K naší velké radosti.
Velký podíl na úspěchu měla mladší dcera, která pejska výborně předvedla.

Výstava Hotel Svornost ...


Od té doby jsme změnili přístup. Máme vybráno pár výstav v průběhu roku na které jezdíme. Např. Praha, nebo o prázdniny Kladno. Je to příležitost k setkání s chovateli "Bišonků".

Ještě jako malé štěně ...

Jedny z našich prvních fotek. Takové to bylo malé, skoro do dlaně ...
Přivezli jsme si pejska jako tříměsíční štěně a celá rodina jsme na něm mohli oči nechat. Pejsek se stal členem rodiny v polovině prázdnin. Starost o pejska měly do konce prázdnin naše děti. Náležitě si ho užily.


První dny ...Na závěr pozdrav z dovolené na Šumavě ...

Ahoj ...

   | Hlavní stránka ...  |   

Aktualizováno : 15.08.2014